מי אנחנו


מיי בונדי בע”מ הוקמה בשנת 2012 והינה חברה לפיתוח מוצרים ייחודים, חדשניים ופטנטים באיכות גבוהה.
מוצרינו עוברים את כל שלבי הפיתוח והעיצוב על ידי צוות החברה על מנת להבטיח את איכות המוצרים ודירוגם כמוצרים איכותים ומובילים בתחומם.
צוות ניהול מיומן של החברה בראשות מר ליאור אברהמי  וסטב דגן, מייסדי החברה ואנשי עסקים מלאי ניסיון בתחום פיתוח .וייצור מוצרים, עובד במרץ לפיתוח מוצרים חדשים וייחודים
לחברה משרד נוסף בסין אשר אמון על המפעלים המייצרים ועל שילוח הסחורה ללקוחות. לחברה מרכזי לוגיסטיקה נוספים במדינת פלורידה בארה”ב ובישראל.
חברת מיי בונדי עוסקת בכל שלבי יצרית המוצר, החל משלב הפיתוח כולל הייצור, מיתוג ושיווק המוצרים עבור קמעונאים, סיטונאים ולקוחות הקצה.
בין המוצרים הנמכרים ביותר שלנו ניתן למצוא מתנות, מזכרות, אביזרי מחשב וסלולר כגון מוצר ה”בונדי” אשר הושק
בשנת 2012 וזכה להצלחה ופרסים ברחבי העולם.
מעבר לישראל וארה”ב, מיי בונדי בע”מ מפיצה את מוצריה במעל 40 מדינות ברחבי העולם.

בשנת 2014 התקבלה החלטה בחברה על פתיחת מחלקת מחקר ופיתוח חדשה בראשותו של איתי בן דוד, שתתמקד  ב- “טכנולוגית NANO” בלבד.
החברה החלה לעבוד בשיתוף פעולה עם מפעל כימיקלים בגרמניה שפיתח עבורה מגוון נוזלים לציפוי ומיגון של משטחים שונים ביניהם: מתכת, זכוכית, עת, אבן, בדים, פלסטיקה ועוד… כל נוזל שפותח נבדק תחת בקרת ISO ובדיקות מעבדה לפני תחילת שיווקו.
צוות החברה עבר וממשיך לעבור הכשרות מקצועיות בגרמניה וזאת על מנת להמשיך להתמקצע בתחום ולפתח מוצרים חדשים לנישות שונות ולתעשייה.

כיום החברה משווקת נוזלי ציפוי למיגון משטחי בדים, נוזלי ציפוי לתעשיית הרכב, נוזלי ציפוי למערכות פוטו וולטאיות, נוזלי ציפוי לתעשיית הבניה ועוד…
כל שלבי הייצור של הנוזלים, הביקבוק וההפצה מתבצעים בישראל בהתאם לפרוטוקולים שנכתבו על ידי מעבדת האם בגרמניה.

את מוצרינו ניתן למצוא ברשתות מובילות רבות בישראל ובעולם ובין לקוחותינו: רשת אנטר, חנויות סלולר Target, Tigerdirect.com, Barnes Nobel, Spencer’s Gift, BestBuy, TJX Burlington Coat Factory ,TD Bank, Globrands, WeShoes-Crocs,  Bath&Bed&byond, IKEA
רשת הפנינג, רשת אנטר, חברת טבע, פיליפ מוריס ועוד…


שיתוף פעולה


אנחנו אוהבים ליצור, להקים מוצר מ”אפס”, לעבור איתו את כל השלבים של התאמת השם, הלוגו, אב-טיפוסים ועד

למציאת הגרסה הסופית של המוצר כולל אריזה ודיספליי להצגה.

בנוסף, אנו עוסקים במיתוג ושיווק המוצר עד להצגתו בתערוכות מסביב לעולם ומכירתו לחנויות ולמפיצים.

חלק ממוצרינו אינם פרי המצאתנו אך הוספנו להם טוויסט מסוים או פונקציה שלא הייתה קיימת עד כה ושידרגה אותם פלאים הן ביצירתיות, בנראות וביעילות של המוצרים תוך כדי שמירה על אופיים ומטרתם.

במידה ואתם בעלי רעיון ששוכב במגירה זמן מה, זה הזמן ליצור עימנו קשר. אנו צמאים לרעיונות חדשים ונשמח לשתף פעולה עם יוצרים נוספים שחושבים מחוץ לקופסה כמונו, ולתת לכם את הכלים והניסיון שלנו בפיתוח מוצרים ושיווקם.